Prohlídka kvetoucích denivek - LukonBulbs (ing. Nejedlo)

19.07.2014 12:04

Ve čtvrtek 17.7.2014 jsme po třech letech navštívili s přítelem K. Šlingerem firmu Lukonbulbs v Lovčicích. Na velké ploše se zde mimo jiných rostlin množí denivky. Je to pro nás "denivkáře" velký svátek vidět kvést tak velké množství odrůd denivek.

Mezi nimi i absolutní novinky, které ješté nejsou v nabídce firmy. Jsme velice vděčni Ing. Pavlu Nejedlovi za možnost si vše podrobně prohlédnout a také se dozvědět spoustu zajímavostí o denivkách z jeho dlouholeté praxe. Strávili jsme tam celý den, odjížděli jsme plni dojmů až po osmé hodině večer. Vím, že to bude stejné jako po minulé návštěvě, budu z toho ješté dlouho žít.

Fotografie jsou ve fotogalerii a nejsou nijak barevně upravované. Vše je foceno fotoaparátem Panasonic DMC-FZ200 bez přistínění na plném slunci.

Podrobnosti o odrůdách najdete nejlépe na vyhledávacím portálu Google (https://www.google.cz/). Do vyhledávacího pole napište - daylily mezera a název odrůdy (příklad: daylily snow crystal) a zmáčkněte ENTER nebo tlačítko "Hledat Googlem". Píši to takhle podrobně, protože se stále setkávám s tím, že mnoho lidí si nedokáže tyto informace vyhledat.